Zarezervuj si 20-minútový vstupný rozhovor s Monikou

Ak si ešte nevstúpila do programu Žene Zázrakov a máš silnú túžbu byť jeho súčasťou, ale máš pocit, že ešte potrebuješ troška viac informácií, hovor s Monikou si môžeš zarezervovať použitím kalendára nižšie.

Ak si sa už do programu Žena Zázrakov prihlásila, tvoje stretnutie s Monikou bude zrušené, aby sme uvoľnili miesto pre niekoho iného, kto ho naozaj potrebuje, kým sú dvere do programu ešte otvorené.  Uisťujeme ťa však, že sme tu stále pre teba. 

Akékoľvek otázky, ktoré máš, nám môžeš poslať na e-mailovú adresu ahoj@lenkalutonska.sk a my ti odpovieme týmto spôsobom.

Monika Molnar je jednou z výnimočných klientiek Lenkinej Extraordinary Growth Academy a aktivátorkou úžasnej ženskej energie. Monika je mimoriadne intuitívna, “múdra, stará duša” a je pripravená pomôcť ti naladiť sa na svoju energiu a spraviť silné rozhodnutie, ktoré ti najviac poslúži.

Zarezervuj si tento rozhovor s Monikou, ak sa chceš informovať o Lenkinom programe Žena Zázrakov, alebo si nie si istá, či ťa tento program najlepšie podporí pri riešení tvojich výziev a v dosiahnutí tvojich túžieb.