Online kurz pre ženy, ktoré chcú plynúť životom a s ľahkosťou dosahovať svoje túžby.

Aktivuj svoje energetické kódy pre
super-manifestácie a život, pre ktorý si bola skutočne stvorená.

Doživotný prístup len za 99 € (Cena zahŕňa SK DPH)

Online kurz pre ženy, ktoré chcú plynúť životom a s ľahkosťou dosahovať svoje túžby.

Aktivuj svoje energetické kódy pre
super-manifestácie a život, pre ktorý si bola skutočne stvorená.

Doživotný prístup len za 99 € (Cena zahŕňa SK DPH)

SUPER-FLOW

Je to najúžasnejší stav vedomia a bytia. Je to vlna energie,
ktorá Ti pomôže:

super-akcelerovať manifestáciu svojich zámerov a túžob – a skrátiť roky Tvojho úsilia na mesiace, mesiace na týždne a týždne na dni.

mimoriadne zvýšiť Tvoju produktivitu – a s radosťou vytvoriť za pár hodín viac, ako drvivá väčšina ľudí zvládne za týždeň.

prežívať novú úroveň šťastia, slobody, pohody a lásky – takú, o ktorej si doteraz netušila, že je pre Teba možná.

kráčať životom ako žena v svojej plnej hodnote – a vytvoriť život, pre ktorý si bola skutočne stvorená.

Každá žena si zaslúži žiť v Super-Flow.

Možno tušíš, o čom hovorím. 

Pravdepodobne si počas svojho života viac či menej vstúpila do stavu Super-flow, kedy Ti šlo všetko akosi inak, prirodzene, samozrejme, plynule, akoby si bola stvorená presne pre tú chvíľu.

Ibaže si z neho vypadla, pretože si v nejakom bode:

  • narazila na limity a presvedčenia, ktoré zatiaľ nevieš prekonať.
  • pocítila strach a obavu z toho, čo zažívaš.
  • nevedela, ako do tohto stavu vstúpiť znovu a znovu.
  • začala o sebe pochybovať, myslieť si, že nie si dosť dobrá, nemáš dosť  peňazí,  času, energie. 

A možno Super-flow zatiaľ nepoznáš, pretože:

  • netušíš, ako doň vstúpiť, aj keď si to opätovne skúšala.
  • si myslíš, že je to len pekná rozprávka a niečo také vôbec nie je možné.
  • máš dojem, že dosahovanie úspechu a šťastia, po ktorých túžiš, ľahkou cestou, bez námahy, Ti neprinesie výsledky a uspokojenie a musíš si všetko vydrieť.

Našla si sa v tom?

Ak áno, veľmi dobre Ti rozumiem, pretože aj ja som tým kedysi prechádzala.

Ahoj! Som Lenka Lutonská, autorka best-selleru Energetic Marketing

a SUPER-FLOW je môj bežný stav, je súčasťou môjho života. Práve vďaka nemu som počas posledných desať rokov zmenila svoj život na nepoznanie. 

Kedysi som:

bežne prebývala vo finančnom nedostatku, snažila sa tvrdou drinou dosiahnuť úspech v podnikaní, no napriek všetkej snahe som sa budila s kŕčmi v žalúdku, pretože som nevedela, či dokážem pokryť svoje mesačné výdaje.

žila so svojim manželom a troma synmi v malom skromnom dome, do ktorého som sa hanbila pozvať kamarátov na návštevu.

bola pri tele a nech som robila čokoľvek, nedokázala som zhodiť ani kilo, len som stále viac priberala až do momentu, kedy som musela uznať, že aj keď učím iné ženy sebaláske, vôbec sa necítim dobre vo svojom tele.

prežívala vo svojom manželstve krízu. Stres z pracovných neúspechov silno ovplyvnil moje rodinné vzťahy až do toho bodu, že predo mnou ležali na stole rozvodové papiere.

túžila po úspešnom podnikaní, ktoré bude v súlade s mojou dušou, ale v realite som drela ako kôň, bola “neviditeľná koučka” a cítila sa pritom zúfalo.

Dnes si užívam:

finančnú hojnosť, o ktorej som si kedysi ani nedovolila snívať a môžem bohato obdarovávať seba, svoju rodinu, priateľov aj komunitu.

svoj vysnívaný dom so 6-timi spálňami, 5-mi kúpeľňami a prekrásnou záhradou. (pritom v minulosti mi moja myseľ hovorila, že je to nemožné).

o 16 kg ľahšiu postavu, cítim sa vitálnejšia, zdravšia ako v mojich 20-tich rokoch. S radosťou doprajem svojmu telu pohyb a som sama so sebou spokojná.

úžasný život s mojím milujúcim manželom, už 18 rokov nás spája hlboká láska, rešpekt a vzájomné porozumenie.

aké to je byť šéfkou medzinárodnej mentoringovej spoločnosti s ročnými príjmami v 7-ciferných číslach, ktorá mení životy tisícok žien po celom svete.

S pokorným srdcom si uvedomujem, ze o úspechu a šťastí, ktoré žijem, sníva mnoho žien. A mojou vášňou je podporovať ich v tom, aby si aj ony vytvorili svoju vlastnú verziu mega úspechu a šťastia.

A presne to sa stane možné, keď začneš žiť v SUPER-FLOW – vo veľmi vysokej frekvencii svojho vedomia, v ktorej nič nie je nemožné.

Tak, ako to zažili aj moje klientky…

Nikdy v životě jsem se necítila tak obohacená ve všem, co mám.

Od chvíle, kdy jsem naskočila na palubu k Lence, mám pocit, že surfuju na velké vlně a bez problémů se držím na jejím vrcholu. Například za 14 dní jsem dokázala vydělat dvě třetiny toho, co jsem vydělala za předchozí rok. Takže moje změna během práce s Lenkou se projevila i v číslech.

Úžasný růst, který jsem zažila, se však netýká jen podnikání a peněz. Vyřešila jsem také bolestivý problém, který mě pronásledoval od dětství, zbavila jsem se vnitřních omezení a konečně jsem se otevřela světu. Začala jsem cestovat a naslouchat své intuici.

Aneta Imediade Lacinová

Během roku vystřelil můj zisk k milionovým číslům.

Už dlouho se věnuju buddhismu, proto mi práce s energií není úplně cizí. Zaujalo mě ale, jak se to dá propojit a použít i v byznyse. A to, co mi Lenka ukázala, bylo objevení úplně nové dimenze v podnikání. 

Naprosto všechno, co nás učila, mi dávalo hluboký smysl, a já se díky tomu naučila dívat na svoje podnikání úplně jinak, objevila jsem díky tomu způsob přemýšlení o byznyse, který mi otevřel úplně jinou dimenzí v podnikání a během roku vystřelil můj zisk k milionovým číslům.

Kristina Škrabalová

Zvýšila som svoj príjem 5x a zamilovala som sa do predávania

Skoro som sa odhovorila od spolupráce s Lenkou. Začínali prázdniny, myslela som si, že nebudem mať čas. No krátko po tom, ako som začala, získala som nového klienta, potom ešte jedného. Do predaja som sa skutočne zamilovala (predtým to bol môj najväčší problém). Následne som zvýšila svoje tarify a bola som naplno zabookovaná.

Po roku som už zarábala 5 a pol krát viac ako predtým v rámci koučingu… a moja vízia sa stala skutočnosťou!

Ako sama Lenka hovorí: “Všetko je možné. Pre mňa je možné všetko. Všetko je pre mňa možné práve teraz.” Je to pravda. 

Terezka Rothová

Dostala som pozvanie na platený medzinárodný membership

Túžila som byť v spoločnosti ľudí, ktorí urobili investíciu do seba a do svojho rastu. 

Úspešne podnikám už 17 rokov, so sestrou sme dlhodobo vybookované, klienti majú skvelé výsledky, sme známe z rôznych médií. 

Cítila som, že je čas na väčší globálny dosah. A, že to nevyriešia iba nové funnely a technické vychytávky. Riešila som, či zvládnem ďalšiu vec. Už prvý call s Lenkou mi dal veľkú lekciu, ktorú využívam doteraz. Už na začiatku programu som pochopila aký je skutočný dosah mojej práce s klientmi a ako sa to odráža v reálnych číslach v mojom biznise. Pritiahla som niekoľko úžasných globálnych projektov a pripravili sme úplne novú štruktúru služieb s ešte väčšou pridanou hodnotou pre klientov. 4 dni na to, ako som začala pracovať s Lenkou, som dostala pozvanie na platenú prednášku pre medzinárodný membership, kde je 1000 žien.

– Ivana Brutenic

Ale, pozor, pozor!

Nie je možné, aby si sa do SUPER-FLOW dostala logikou. A nedostaneš sa tam ani drinou, námahou či systematickou prácou. 

Na to, aby si doňho vstúpila, potrebuješ využiť nekonečnú silu svojej energie. 

Nechaj sa previesť procesom, vďaka ktorému získaš prístup k svojmu plnému potenciálu a začneš žiť v

SUPER-FLOW

Otvoríš sa novým možnostiam, ktoré sú pre teba pripravené, (aj keď Ti tvoja logika bude občas hovoriť, že je to nemožné alebo je toho príliš veľa.)

Prebudíš svoju vnútornú silu, ktorá Ti pomôže akcelerovať realizáciu Tvojich zámerov a túžob.

Aktivuješ kódy k naplneniu svojho skutočného potenciálu.

Vstúpiš do priestoru hlbokého, úprimného šťastia a z tejto prekrásnej emócie začneš tvoriť svoj život plný lásky, slobody a zázrakov.

Ako to bude celé prebiehať?

Po prihlásení dostaneš prístupové údaje do členskej sekcie, kde nájdeš 5 samostatných video lekcií.

Tempo, akým budeš kurzom prechádzať si volíš ty sama a môžeš si ich pozrieť, koľko krát budeš chcieť. K online kurzu máš neobmedzený prístup.

 

V jednotlivých vysielaniach na teba čaká:

Časť 1: Kód sebavedomia

Sebavedomie – to, kto skutočne si, je základným kameňom pre Tvoje viac, pre tvoju expanziu.

Prestaneš potláčať svoj skutočný potenciál a robiť sa “menšou”, ako si. Uvedomíš si, že si skutočne viac, ako si si doteraz myslela a otvoríš sa prijímaniu.

Časť 2: Kód hojnosti

Schopnosť vytvárať si finančnú hojnosť má obrovský vplyv na úspech, tvorenie, vzťahy aj manifestáciu v našom živote.

Spoznáš unikátnu metódu energetiky finančnej hojnosti, ktorá Ti pomôže prebrať plnú kontrolu nad svojimi peniazmi a otvoriť sa oveľa väčšiemu bohatstvu ako doteraz.

Časť 3: Kód času

Predstavím Ti, ako funguje energetika času. Naučíš sa meniť dianie, ktoré vnímaš ako pomalé, na rýchle, aj ako tento princíp použiješ na vytváranie Tvojich túžob v čase.

Počas aktivácie sa naučíš, ako dokážeš skrátiť časovú priamku medzi stavom, ktorý prežívaš teraz a tým, v ktorom sa túžiš nachádzať.

Časť 4: Kód kreatívneho tvorenia

Kreatívna energia je jeden z najsilnejších nástrojov na vytváranie toho, čo si želáš. Vďaka nej realizuješ tie najfantastickejšie nápady, zmeníš nielen svoj život, ale súčasne ovplyvníš aj svojich blízkych či klientov.

Prevediem Ťa cez rannú rutinu, ktorá ma drží vo vysokej produktivite, radosti, láske a pomôže ti zažívať viac toho, po čom vnútorne túžiš.

Časť 5: Integrácia

 

 

Vypočuj si odpovede na otázky, ktoré sa týkajú aj teba a načerpaj z nich množstvo inšpirácie pre svoj život v super flow.

Nastal Tvoj čas prestať myslieť na svoj vysnívaný život ako na niečo, čo je niekde ďaleko v budúcnosti.

Pozývam Ťa stelesniť tú najvyššiu verziu seba, ktorá žije ten najbohatší život – materiálne, duševne i emocionálne a pomocou energetických techník si tvoriť život podľa svojich predstáv.

Spoločne zlomíme hlboké bloky a nefunkčné vzorce.

Zbúrame mnoho generačné obmedzujúce presvedčenia, ktoré Ťa možno ešte stále držia v chudobe, strachu a nedostatku.

Dostaneš nástroje, vďaka ktorým dokážeš s ľahkosťou zhmotniť akúkoľvek túžbu svojho srdca.

Investícia do online kurzu Superflow s doživotným prístupom je:

99 €

(cena zahŕňa SK DPH)

Život je pripravený na tú najvyššiu verziu Teba.

Verím, že aj Ty si pripravená vstúpiť do svojho SUPER-FLOW a žiť naplno svoje poslanie, ktoré si prišla na tento svet naplniť.

VYHLÁSENIE: Obsah tejto stránky a Programov, Produktov, Služieb a Materiálov programu slúži len na vzdelávacie účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v Programe, Produktoch, Službách a Materiáloch programu, nemá slúžiť, ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Nenahrádza ani terapiu.

Ak máš obavy o svoje zdravie, my vždy odporúčame vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.

2023 © Všetky práva vyhradené - Advantage Companies Ltd T/A Lenka Lutonska