Zarezervuj si 20-minútový vstupný rozhovor s Monikou

Ak si ešte nevstúpila do programu Podnikateľka bez hraníc a máš silnú túžbu byť jeho súčasťou, ale máš pocit, že ešte potrebuješ viac informácií, hovor s Monikou si môžeš zarezervovať použitím kalendára nižšie.

UPOZORNENIE!

Ak si sa už do programu Podnikateľka bez hraníc prihlásila, tvoje stretnutie s Monikou bude zrušené, aby sme uvoľnili miesto pre niekoho iného, kto ho naozaj potrebuje, kým sú dvere do programu ešte otvorené. 

Rovnako upozorňujeme, že toto nie je príležitosť byť koučovaná, iba získať odpoveď na otázku, ktorú by si mohla mať v súvislosti s programom.

Pre akékoľvek iné otázky, ktoré máš, nám môžeš poslať na emailovú adresu ahoj@lenkalutonska.sk a my ti odpovieme týmto spôsobom.

Monika Molnar je jednou z výnimočných klientiek Lenkinej Extraordinary Growth Academy a aktivátorkou úžasnej ženskej energie. Monika je mimoriadne intuitívna, “múdra, stará duša” a je pripravená pomôcť ti naladiť sa na svoju energiu a spraviť silné rozhodnutie, ktoré ti najviac poslúži.

Zarezervuj si tento rozhovor s Monikou, ak sa chceš informovať o Lenkinom programe Žena Zázrakov, alebo si nie si istá, či ťa tento program najlepšie podporí pri riešení tvojich výziev a v dosiahnutí tvojich túžieb.