Štvormesačný program pre transformáciu Tvojho podnikania nekonečnou mocou Tvojej vnútornej energie

Vidím Ťa

Vidím Tvoju lásku k podnikaniu. Pretože to nie je len “podnikanie” – je to volanie Tvojej duše naplniť svoj potenciál, zanechať na zemi výraznú stopu a stať sa ženou, ktorou vieš, že máš byť. 

Vidím Tvoju túžbu uspieť. Táto túžba prúdi v Tvojej krvi. A vzdať sa neprichádza do úvahy – i keď Ti to možno napadlo už mnohokrát. 

Vidím Tvoju snahu a úsilie. Nikto nemôže povedať, že si nezaslúžiš obrovský úspech. 

Ale vidím i Tvoju bolesť: 

pretože akokoľvek sa snažíš, narážaš na neviditeľnú hranicu. Ďalej to akosi nejde. Nezáleží na tom, ako veľmi si odhodlaná. A občas sa sama seba pýtaš: “Mám vôbec na to?”

pretože je to únavné. Všetky tie hodiny, ktoré investuješ do svojej práce, všetky hodiny, ktoré tráviš rozvíjaním svojho biznisu. Je toho veľa. A preto sa pýtaš: “Prečo to iným ide tak ľahko a mne nie?”

pretože to jednoducho bolí, keď nežiješ svoj podnikateľský potenciál naplno. Jednoducho to bolí, keď nepredávaš svoje unikátne dary na takej úrovni, ako po tom túžiš. Bolí to, keď nežiješ v hojnosti, ktorú si zaslúžiš.

Ako to viem? 

Pretože je to aj mojou životnou skúsenosťou.

Ahoj, som Lenka Lutonská

autorka knihy ‘Energetic Marketing’ a dnes riadim medzinárodný 7-ciferný biznis, ktorý pomáha tisíckam žien z vyše 50 krajín okolo sveta. 

Zbožňujem svoje podnikanie, pretože mi pomohlo stať sa ženou, akou som vždy túžila byť – sebavedomá, vplyvná, šťastná, naplnená. Mám milujúcu rodinu, deti, priateľov a aj veľa času pre záhradkárčenie, cestovanie a iné záľuby.  

Uvedomujem si, že žijem život, ktorý je snom – ale i právom – mnohých žien.  

Ale moja cesta k tomuto úspechu bez hraníc nebola vôbec priamočiara. 

Moje prvé podnikanie úplne zlyhalo. A s tým i moje sebavedomie. 

Viac ako 2 roky som sa topila v dlhoch, nekonečnej práci a snahe rozbehnúť môj mentoringový biznis. S manželom sme zažívali partnerskú krízu, pretože som trávila každú voľnú chvíľu prácou – a bohužiaľ bez profitu. Museli sme žiť z manželovej skromnej výplaty a odriekať sebe aj deťom veľa vecí… Len preto, že ja som chcela uspieť. Cítila som sa zlou matkou, zlou manželkou a ženou bez hodnoty. 

Ale akokoľvek to bolo ťažké, plamienok túžby uspieť v tom, čo ma napĺňa, nikdy úplne nezhasol.

Našťastie.  

Pretože v jednom momente, keď som znova premýšľala nad tým, čo treba na to, aby som konečne uspela, mi napadla myšlienka: 

SPOJ PODNIKANIE S TVOJOU DUŠOU

Spoj podnikateľskú stratégiu s intuitívnou kreativitou. 

Spoj logiku s energetikou. 

Toto nebola len myšlienka. 

Bola to explózia v mojej mysli a tele. 

A bol to kľúčový moment, ktorý nielen vytvoril mnoho kvantových skokov v mojom podnikaní – zmenil mi celý život a životy mnohých iných žien. 

Oddala som sa tejto myšlienke a stala som sa pionierkou Energetiky Úspešného Podnikania.

Tento revolučný prístup k podnikaniu dodnes podporilo tisícky mojich klientiek okolo sveta. Napríklad:

Klientka Joanna sa vyhla bankrotu svojho dlhoročného podnikania a miesto toho zvýšila svoje predaje na 7-ciferné čísla v tom istom roku. Kúpila si dom svojich snov a začala žiť život svojich predstáv.

Klientka Inga sa úplne zaľúbila do seba a svojho podnikania a s týmto novým sebavedomím predala s oveľa menšou námahou za týždeň to, čo jej normálne trvalo viac ako rok.

Klientka Sami v rámci môjho programu zvýšila svoje tržby z 5 000 EUR za rok, na 200 000 EUR za rok a neskôr vybudovala 7-ciferný biznis.

Klientka Terezka si začala pýtať viac za svoju práca – namiesto 50 EUR za jedno sedenie a úplne vypredala svoje programy.

Podobne by som mohla vyratúvať celý deň. Celkovo ženy vďaka tomuto unikátnemu prístupu k podnikaniu nadobúdajú oveľa vyššiu sebahodnotu, sú kreatívnejšie, šťastnejšie a vplyvnejšie.

Veď posúď sama. Toto sú slová, ktoré mi moje klientky zanechali po absolvovaní programu:

ZVÝŠILA SOM SVOJ PRÍJEM 5X A ZAMILOVALA SOM SA DO PREDÁVANIA

“Skoro som sa odhovorila od prihlásenia sa do Lenkinej akadémie. Bol jún, takže som si myslela, že nebudem mať čas na štúdium, keďže deťom práve začínali prázdniny. Navyše to bolo finančne veľmi náročné. Nakoniec som si ale povedala: “Kašlem na to, idem do toho.”

Krátko po tom, ako som sa prihlásila a vrhla sa do toho, získala som nového klienta, potom ešte jedného. Do predaja som sa skutočne zamilovala (predtým to bol môj najväčší problém). Následne som zvýšila svoje tarify a bola som naplnený kalendár.

Po roku som už zarábala 5,5krát viac ako predtým v rámci koučingu… a moja vízia sa stala skutočnosťou!

Ako sama Lenka hovorí: “Všetko je možné. Všetko je možné pre mňa. Všetko je možné pre mňa práve teraz.” Je to pravda. Ak si ochotná na sebe pracovať, bude to pravda aj pre Teba!”

Terezka Rothová

Mentorka Ambicióznych Žien

ZDVOJNÁSOBILA SOM PRÍJEM SVOJEJ SPOLOČNOSTI V PRIEBEHU 2 MESIACOV!

“Akadémia bola pre mňa prevratom! Predtým, ako som sa do nej prihlásila, prechádzala som veľmi ťažkým obdobím, bola som ohromená príliš mnohými nápadmi a mala som pocit, že aj keby som ich všetky zrealizovala, nikdy by som nezarobila to, po čom som túžila. Stále som narážala na hranicu obmedzení a nevedela som nájsť spôsob, ako dosiahnuť, aby môj biznis sa stal ziskovým.

Investícia do programu bola pre mňa vzrušujúcim a zároveň aj desivým rozhodnutím – bála som sa, či to bude fungovať. Pustila som sa teda do materiálov a okamžite som videla veľké zmeny.   

Nechala som sa inšpirovať svojím vedomím a vytvorila som ponuku, ktorá bola plne vypredaná. Tak sa mi vrátilo späť to, čo som investovala. To bolo v priebehu prvých týždňov po tom čom som začala.  

Po dvoch mesiacoch sme zdvojnásobili príjem našej spoločnosti! Po štyroch mesiacoch sme náš tím rozšírili po druhýkrát! 

Ak máš veľké sny a chceš si ich splniť nenáročným spôsobom, nerozmýšľaj dvakrát! Je to najlepšia investícia, akú môžeš pre seba urobiť.”

Polina Sevčiková

CEO Markétingovej Agentúry

Dostala som pozvanie na platenú prednášku pre medzinárodný membership pre 1000 žien.

“Túžila som byť v spoločnosti ľudí, ktorí urobili takúto investíciu do seba a do svojho rastu. Úspešne podnikám už 17 rokov, so sestrou máme dlhodobo naplnené kalendáre, klienti majú skvelé výsledky, sme známe z rôznych médií. 

Cítila som, že je čas na väčší globálny dosah. A že to nevyriešia iba nové funnely a technické vychytávky. 

Riešila som, či zvládnem ďalšiu vec. Už prvý call s Lenkou mi dal veľkú lekciu, ktorú využívam doteraz. S kľudným svedomím môžem povedať, že táto jedna “maličkosť” stála za celú investíciu do programu. 

Už na začiatku programu som pochopila, aký je skutočný dosah mojej práce s klientmi a ako sa to odráža v reálnych číslach v mojom biznise. Pritiahla som niekoľko úžasných globálnych projektov a pripravili sme úplne novú štruktúru služieb s ešte väčšou pridanou hodnotou pre klientov. 4 dni na to, ako som vstúpila do programu som dostala pozvanie na platenú prednášku pre medzinárodný membership, kde je 1000 žien.

Program dáva povolenie robiť biznis tak, ako chcete a ako Vám to vyhovuje a zároveň silne podporuje aj technickú časť podnikania, ktorej sa ženy často vyhýbajú.”

Ivana Brutenic

LinkedIn Mentorka

Objevila jsem způsob přemýšlení o byznyse

“EAAF bylo moje první setkání s Lenkou a principem energie nejen v životě, ale především v byznyse. Už dlouho se věnuju buddhismu, proto mi práce s energií není úplně cizí. Zaujalo mě ale, jak se to dá propojit a použít i v byznyse. A to, co mi Lenka ukázala, bylo objevení úplně nové dimenze v podnikání. Naprosto všechno, co nás učila, mi dávalo hluboký smysl, a já se díky tomu naučila dívat na svoje podnikání úplně jinak, objevila jsem díky tomu způsob přemýšlení o byznyse, který mi otevřel úplně jinou dimenzí v podnikání a během roku vystřelil můj zisk k milionovým číslům.”

Kristina Skrabalová

Life Coach

A dnes, moja drahá, pozývam aj Teba, aby si sa ponorila do nekonečného oceánu svojej energie a s mojou podporou ju mohla nechať prúdiť naplno každou žilou Tvojho podnikania. 

Tak, aby si si mohla konečne povedať:

Som Podnikateľka bez hraníc!

Prestaň kompenzovať nekonečnými hodinami práce to, čo môžeš vnútorne vyriešiť oveľa efektívnejšie.

Zbav sa zovretia strachu, pochybnosti, prokrastinácie, sabotéra alebo čohokoľvek iného, čo Ti bráni napĺňať to, prečo si prišla na túto Zem.

Zvýš svoj príjem na vysnívanú úroveň, aby si si mohla užívať hojnosť v každej oblasti svojho života.

Vybuduj podnikanie, ktoré nielen napĺňa Tvoje konto, ale i Tvoju dušu.

Prines si viac času, ľahkosti a priestoru do svojich pracovných dní.

Rozšír svoje pole pôsobnosti tak, aby si mohla svojimi službami a produktami výrazne zlepšiť mnoho životov, začínajúc svojím.

Umožni svojmu podnikaniu, aby Ťa vyformovalo do ženy, ktorou ti je súdené byť:

Mimoriadne úspešná. 

Mimoriadne vplyvná. 

Mimoriadne šťastná a naplnená.  

Jednoducho, Podnikateľka bez hraníc.

Dvere do programu sú zatvorené. Pridaj sa na waitlist.

AKO TI TENTO PROGRAM POMÔŽE SA STAŤ PODNIKATEĽKOU BEZ HRANÍC?

Budeme sa stretávať online počas 4 mesiacov. 

Počas tohto obdobia Ťa budem viesť cestou prepájania podnikateľskej stratégie s Tvojou energiou a s Tvojou dušou.

Podelím sa o energetické princípy, ktoré budeš integrovať do rôznych oblastí svojho biznisu a tým sa čoraz viac otvárať hojnosti a vplyvu, po ktorých túžiš.

Budem Ťa učiť, mentorovať a pomôžem Ti aktivovať Tvoj plný potenciál.

Budem Ťa povzbudzovať a meniť tie vzorce Tvojho myslenia, ktoré Ti viac neslúžia a súčasne tvoriť nové, ktoré Ťa podporia v budovaní podnikania Tvojich snov.

V uzavretej Facebookovej skupine dostaneš odpovede na svoje otázky aj podporu, ktorú potrebuješ.

Vedomosti, ktoré získaš pretavíš do konkrétnych krokov a zmien v Tvojom podnikaní.

Štyri mesiace, ktoré spolu strávime v Podnikateľke bez hraníc, budeme spolutvoriť na vysokej úrovni, ktorá rapídne ovplyvní rast Tvojho podnikania, ako aj Tvoj život mnohé ďalšie mesiace a roky. 

Oficiálne začíname 9. novembra 2023 o 17:00

Ak nebudeš môcť prísť na niektoré zo spoločných vysielaní, budeš mať prístup k záznamom. 

Prístupy a podrobné informácie Ti pošleme na začiatku programu.

V Podnikateľke bez hraníc absolvuješ 6 samostatných modulov.

Každý modul potrvá (približne) 2 týždne a bude pozostávať z dvoch častí.

1. časť

Podelím sa s Tebou o dôležité teoretické informácie.

Ponoríš sa do hlbokej aktivácie a otvoríš sa novej energii, ktorá bude jemne pôsobiť na Tvoju motivačnú silu, Tvoje rozhodovania, idey a kroky vpred.

Dostaneš pracovné listy s úlohami, ktoré Ti pomôžu zhmotniť Tvoju novú úroveň vedomia do konkrétnych oblastí v Tvojom podnikaní.

2. časť

Prídeš na skupinové integračné sedenie.

Zažiješ transformačný koučing.

Získaš odpovede na svoje otázky.

Aplikuješ naučené do praxe svojho biznisu.

Každá z týchto častí bude prebiehať naživo, no budeš si ju môcť pozrieť aj zo záznamu, kedykoľvek Ti to bude vyhovovať.

Určite si zvedavá na to, čo objavíš v jednotlivých moduloch programu Podnikateľka bez hraníc

1. Modul:

Aktivuj svoj podnikateľský úspech bez hraníc

V prvom module sa ponoríme do energetickej práce, ktorá Ti dokáže vybudovať základ, na ktorom postavíš svoj úspech bez hraníc.  

Naplno aktivuješ a otvoríš svoj podnikateľský potenciál. 

Taktiež spoznáš,  ako Tvoje individuálne energetické vzorce pôsobia na Tvoj úspech (ale i neúspech) v Tvojom podnikaní. 

Budeš pracovať s Tvojou energiu tak, aby si dokázala uvoľniť svoju plnú silu v predaji a marketingu, prirodzene a spontánne, bez tlaku a vyhorenia. 

2. Modul:

Aktivuj hojnosť vysnívaných klientov

Objavíš svoje pravé miesto v energetickom poli, z ktorého máš pôsobiť a prinášať svoje dary.

Získaš úplnú jasnosť v otázkach: 

“ Aké je moje unikátne poslanie? Aké sú moje unikátne dary? Kto je ten typ klienta, ktorému som súdená slúžiť?” 

Budeš pracovať na svojej energii, ale i prakticky na svojom podnikaní, aby si prirodzene priťahovala klientov, s ktorými bude radosť robiť.

3. Modul:

Urob svoje služby a produkty neodolateľné

90% úspechu v biznise je vo vytvorení a nastavení tvojich unikátnych služieb a produktov. 

Spoznáš nový energetický proces, ako tvoriť produkty a služby, ktoré sa prirodzene predávajú, pretože sú pre tvojich ideálnych klientov jednoducho neodolateľné. 

4. Modul:

Vstup na javisko sveta

Práca v tomto module dokáže zviditeľniť Teba a Tvoju prácu tak, aby si Ťa svet skutočne všimol. Uvoľníš svoju plnú silu a hlas. A zapojíš ich do práce. 

Otvoríš sa, aby si bola videná a počutá bez strachu z odsúdenia a negativity.

Osvojíš si princípy energetického marketingu a naučíš sa, ako si priťahovať hojnosť svojich ideálnych klientov. 

5. Modul:

Energetické predajné kampane

Predaj je krvou každého podnikania. Práca v tomto module Ti pomôže zamilovať sa do predaja a zosúladiť Tvoj predajný proces a techniku s Tvojou dušou. 

Pochopíš, čo je za predajnými “zádrheľmi” – napríklad, keď klienti odstupujú od ich rozhodnutí – a budeš vedieť, ako tieto zadrhle eliminovať. 

Tento modul Ti pomôže robiť predaj s radosťou a dobrým pocitom na srdci.

6. Modul:

Bezhraničný rast

Posledný modul sa bude zameriavať na energiu a stratégiu neustáleho napredovania a rapídneho rastu v podnikaní. Naučíš sa pracovať s unikátnymi energetickými procesmi, ktoré použiješ vždy, keď budeš chcieť vystúpiť na vyššiu úroveň.

Osvojíš si energetiku budovania tímov a spolupráce s ľuďmi. Taktiež začneš využívať princípy automatizácie, efektívneho delegovania a starostlivosti o svojich klientov tak, aby sa z nich stali šťastní ambasádori Tvojej značky.

Dvere do programu sú zatvorené. Pridaj sa na waitlist.

Máš otázky? Rada Ti na ne odpoviem.

Q: Aké výsledky môžem očakávať v rámci programu Podnikateľka bez hraníc?

Aby som Ti mohla zodpovedať túto otázku, pozrime sa najskôr na najhorší a najlepší scenár: 

Najhorší scenár: 

Nadobudneš veľa nových poznatkov. Zistíš, ako pracuje energia a ako vplýva na Tvoje výseky v rôznych oblastiach Tvojho podnikania. Uvedomíš si, aké aspekty Tvojej energie potrebujú pozornosť, aby si si vytvorila úspech bez hraníc a začneš robiť zmeny, ktoré sú potrebné – pod špičkovou podporou a vedením. Nadobudneš oveľa viac sebavedomia v podnikaní a jasnosti: čo a ako máš robiť, aby si uspela. Zvýšiš si intuitívnu inteligenciu, ktorá Ti bude slúžiť po zvyšok Tvojej kariéry. I keď pri ukončení 4-mesačného programu ‘Podnikateľka bez hraníc’ ešte nebudeš mať svoje vysnívané výsledky, vytvoríš si silné, vnútorné základy, na ktorých budeš pokračovať a stavať Tvoj úspech bez hraníc.

Najlepší scenár: 

Vstúpiš do programu a tento samostatný krok Ti pomôže alchemyzovať staré vzorce, ktoré Ti neslúžili a radikálne zvýšiš svoju úroveň vedomia. Jednoducho Ti to ‘doklikne’ a začneš okamžite prijímať oveľa viac klientov a peňazí a Tvoje podnikanie začne rýchlo rásť. S každým modulom a novými poznatkami to pôjde rýchlejšie. 

Áno, aj toto sa stáva v mojich programoch (nie vždy!!!). 

Takže Tvoje výsledky budú niekde na tomto spektre ‘najhoršieho’ a ‘najlepšieho’ scenára. 

Sú tieto scenáre hodné Tvojho času, finančnej investície a energie? 

Q: Bude mi tento program garantovať lepšie výsledky v mojom podnikaní?

Jediný človek, ktorý Ti môže garantovať výsledky, si Ty sama. Je to úplne na Tebe, aký rast si zvolíš, ako budeš na sebe pracovať a ako budeš využívať podporu a zdroje pre podnikateľský rast v tomto programe. Tie budú veľmi vplyvné a obsiažne – avšak je len na Tebe, čo s touto podporou vytvoríš.

Q: Ak si neskôr rozmyslím, že nechcem pokračovať v programe, môžem dostať späť peniaze?

Nie. Tvoje rozhodnutie vstúpiť do programu je konečné. Keby som Ti dala možnosť z programu neskôr odstúpiť a vrátila Ti späť peniaze, podporila by som myslenie typu “Oh, OK, skúsim to teda”. A v tomto vedomí ešte nikto nikdy nevybudoval úspech bez hraníc. Na to, aby som Ti skutočne pomohla stať sa Podnikateľkou bez hraníc, potrebujem Tvoje celé JA… nie Teba, čo má vždy možnosť cúvnuť pred svojimi strachmi a neistotami. 

Q: Zostanú mi moduly aj po ukončení 4-mesačného programu?

Áno – všeky moduly a skupinové sedenia budú nahrávané a uložené v členskej sekcii. Dostaneš doživotný prístup.

Q: Ja mám moje podnikanie len v počiatočnom štádiu. Pomôže mi tento program?

Pravdaže. Tento program je pre podnikateľky vo všetkých štádiách. Poznatky, ktoré nadobudneš, budeš používať znova a znova, ako budeš rozvíjať svoje podnikanie na vyššiu a vyššiu úroveň.

Q: Pre aké typy podnikania je tento program vhodný?

Tento program je vhodný pre všetky typy podnikania – avšak nie je vhodný pre všetky typy žien. Napríklad, ženy, ktoré úplne odmietajú duchovnú prácu s energiou ako cestu nekonečného rastu, by z tohto programu nič nemali.

Q: Koľko času musím do programu investovať?

Táto otázka sa nedá zodpovedať. Totižto, ak sa pýtaš, aké dlhé budú naše sedenia, tak približne budeš dostávať 5 – 6 hodín tréningu a skupinového koučingu za mesiac. 

Všetko bude nahrávané, takže, ak nemôžeš prísť naživo, môžeš si vypočuť nahrávky. Taktiež dostaneš dokumenty, ktoré Ti pomôžu integrovať nové poznatky a energetický rast do Tvojho podnikania. 

A tu je to už veľmi variabilné. Zaleží na tom, kde si na Tvojej cestičke, aké máš vedomosti a zručnosti a na čom všetkom budeš v Tvojom prípade pracovať. 

Takže, najúprimnejšia odpoveď je – budeš investovať do seba toľko času, koľko je pre Teba vhodné. 

Avšak je potrebné povedať, že Ty už ten čas tak či tak investuješ. Možno často do aktivít a myslenia, ktoré Ťa držia stále na tom istom mieste. Program Podnikateľka bez hraníc Ti pomôže investovať ten istý čas do Tvojho podnikania, ale oveľa zdravšie. (A možno budeš celkovo investovať menej času do svojho podnikania! Ako zvyšovať svoju efektívnosť v oveľa kratšom čase je jedna z tém a zámerov tohto programu!)  

Q: Čo môžem stratiť?

Svoje pochybnosti a strachy. Nejasnosť, čo a ako ďalej. Svoje limitácie a svoje hranice.

Q: Čo ak mám ešte otázky?

V prípade, že máš ešte otázky, použi chatbox v pravom dolnom rohu a my Ti rady odpovieme. (Snažíme sa odpovedať najneskôr do 24 hodín.)

VYHLÁSENIE: Obsah tejto stránky a Programov, Produktov, Služieb a Materiálov programu slúži len na vzdelávacie účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v Programe, Produktoch, Službách a Materiáloch programu, nemá slúžiť, ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Nenahrádza ani terapiu.

Ak máš obavy o svoje zdravie, my vždy odporúčame vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.

2023 © Všetky práva vyhradené - Advantage Companies Ltd T/A Lenka Lutonska