Prelom svoju časovú hranicu a stelesni neobmedzenú slobodu, tvorivú energiu, sebavyjadrenie mimoriadne bohatstvo a vplyv.

7-týždňový zážitok exponenciálnej expanzie pre 7 jedinečných ženských líderiek.

Poďme si niečo stanoviť:

Ty nie si obyčajná.

Pretože ti to nie je súdené.

Nie si stvorená na to, aby si zapadla do šablóny. Aby si išla davom. Alebo žiť podľa zaužívaného statusu.

Ty si predurčená na to, aby si viedla.

Si tu na to, aby si prelomila modely. Aby si vydláždila cestu pre mnohých ďalších. Aby si prelomila obmedzenia.

A ty miluješ…

Miluješ robiť to, čo ostatní nazývajú “príliš riskantné”, “šialené”, ” nerozumné”.

Miluješ svoje ambície. Miluješ svojich klientov. Miluješ všetko to bláznovstvo. (Pretože si šialene odvážna, čiže výnimočná.)

Čo však nemiluješ, je skutočnosť, že bez ohľadu na to, ako ďaleko si, nie si tam, kde by si mala byť…. A ty to vieš.

Z hĺbky duše túžiš mať čo najvyššiu úroveň slobody… ale ešte ju nežiješ.

Z hĺbky duše túžiš mať čo najvyšší vplyv… ale ešte ho nemáš.

Z hĺbky duše túžiš zažiť najvyššiu úroveň lásky… ale ešte tak nemiluješ, alebo ešte ani nie si tak milovaná.

Z hĺbky duše túžiš mať najvyššiu úroveň bohatstva… ale ešte ju nemáš.

Si však hlboko odhodlaná svojej vízii a poslaniu a stále sa pýtaš sama seba:

“Čo ešte musím urobiť, aby sa to stalo?”

A pokračuješ ďalej.

Dnes ťa pozývam sa zastaviť. 

A spýtaj sa samej seba,

“Kým sa musím stať, aby sa to stalo?”

Pretože v tejto odpovedi je tvoja cesta.

MASTERMIND JE NAJSILNEJŠIA STRATÉGIA V BIZNISE NA SVETE.

A presne to sa stane počas tohto 7-týždňového Mastermindu, kde si stelesníš a:

privoláš finančnú, emocionálnu a duchovnú hojnosť, ktorú iní nazývajú “šialenou”.

dramaticky vylepšíš seba a svoj biznis – v každom ohľade.

rapídne rozpustíš ilúzie o nedostatku a všetky obmedzenia, ktoré ťa brzdia.

posunieš svoj leadership, kreativitu, vplyv a schopnosť prijímať na úplne novú úroveň.

vstúpiš do svojej skutočnej identity, kde:

Si nezastaviteľná • Si bez limitov • Žiješ a slúžiš na najvyššej úrovni.

Tento Mastermind je posvätný priestor, v ktorom budem držať tvoju energiu a osobne ťa budem viesť k tomu, aby si si nárokovala všetko, čo ti právom patrí.

A TU JE SPÔSOB, AKO TO USKUTOČNÍME:

Tvoj zážitok z Mastermindu sa začne 1-2-1 sedením s Lenkou. Počas tohto (približne 60-minútového) spoločného stretnutia ti Lenka pomôže naplno aktivovať potenciál ďalšej úrovne v tvojom vnútri a otvorí tvoje vedomie pre stratégie tvojho rastu, ktoré ti predtým neboli dostupné. Odídeš s jasnou predstavou o svojich ďalších krokoch a energetickej stratégii pre najvyššiu úroveň svojho podnikania a osobnej expanzie.

K začiatku tvojho Mastermindu ti bude ponúknuté aj Energetické čistiace sedenie s Lenkinou koučkou, na ktorom budeš alchymizovať limitujúce vzorce z minulosti a otvoríš svoju energiu masívnej expanzii.

Počas týchto 7 expanzívnych týždňov sa uskutočnia tri (približne 90-minútové) Mastermind sedenia. Počas týchto sedení ťa Lenka povedie k tomu, aby si sa ponorila hlboko do svojej osobnej energie a bude facilitovať spolutvorivý zážitok medzi tebou a ostatnými kráľovnami Mastermindu, kde dostaneš presne to, čo potrebuješ pre svoju expanziu.

Uskutoční sa aj jedno stretnutie CEO pri okrúhlom stole, kde ťa Lenka zavedie do zákulisia a podrobne sa s tebou podelí o energetickú a praktickú štruktúru svojho podnikania. Vďaka rozhovorom počas tohto neoceniteľného sedenia získaš hlboký pohľad do toho, “ako” nasmerovať silnú energetickú prácu do štruktúry svojho podnikania a konkrétnych stratégií.

Počas celej skúsenosti budeš mať prístup k Lenkinmu tímu odborníkov, ktorí sú pripravení odpovedať na konkrétnejšie otázky týkajúce sa tvojej biznis stratégie a v prípade potreby ti poskytnú spätnú väzbu.

Medzi Mastermind sedeniami, ktoré vedie Lenka, môžeš jej alebo iným kráľovnám kedykoľvek položiť otázky v chate na Voxeri. Lenka bude prítomná 2-3 krát týždenne a odpovie na tvoje otázky, ako aj ťa bude viesť otázkami na zamyslenie, ktoré mocne podporia dynamiku a rast, ktorý si vytvoríš.

Tvoj zážitok z Mastermindu sa zavŕši dvojdňovým retreatom v Gran Canarii. Tu plne integruješ a stelesníš obrovskú transformačnú prácu, ktorú si vykonala, budeš plávať v energii neobmedzených možností a otvoríš sa ešte väčším možnostiam. Pretože je tu pre teba oveľa viac, než si dokážeš predstaviť!

Tento exkluzívny Mastermind zážitok je určený len pre 7 žien a prihlasovanie sa čoskoro skončí.

Nikdy v životě jsem se necítila tak obohacená vším, co mám.

Od chvíle, kdy jsem naskočila na palubu s Lenkou, mám pocit, že surfuju na velké vlně a jedu na ní bez problémů. Za 14 dní se mi podařilo vydělat dvě třetiny toho, co jsem vydělala v předchozím roce. Takže moje změna během práce s Lenkou se projevila i v číslech.

Úžasný růst, který jsem zažila, se ale netýká jen podnikání a peněz. Vyřešila jsem také bolestivý problém, který mě pronásledoval od dětství, zbavila jsem se vnitřních omezení a konečně jsem se otevřela světu. Začala jsem cestovat a naslouchat své intuici.”

Aneta Imediade Lacinová

Mastermind retreat

6. – 9. jún 2023

Predstav si, že vstúpiš do päťhviezdičkového luxusného rezortu, ktorý je určený pre kráľovnú.

Predstav si, že plávaš v energii neobmedzených možností a vedieš hlboké, zmysluplné, život meniace rozhovory s Lenkou, ako aj so svojimi neuveriteľnými kolegyňami z Mastermindu, na tých najkrajších miestach – v historických sálach, pri nekonečnom bazéne na streche, vo wellnesse.

Predstav si, že prijímaš na úrovni, ktorú si nikdy predtým nezažila.

ZDVOJNÁSOBILA SOM SVOJ ROČNÝ PRÍJEM!

“V priebehu prvého mesiaca od vstupu do Lenkinho programu som bola naplno obsadená len tými ideálnymi klientmi a dosiahla som svoj najúspešnejší mesiac v mojom biznise. Šesť mesiacov po tom som uviedla svoj produkt na trh a úplne som vypredala svoj mastermind program. Dokopy som zdvojnásobila svoj ročný príjem!

…a to všetko v krajine, kde sa vo všeobecnosti verí, že ľudia nemôžu byť úspešní v biznise. Ale čo je pre mňa najdôležitejšie je to, že moja sloboda, energia a sebadôvera, mi umožňujú mať neuveriteľný pozitívny vplyv, ktorý hovorí oveľa viac ako len čísla!”

Terezka Rothová

Toto všetko ťa čaká počas Mastermind retreatu v Gran Canarii.

Týchto niekoľko dní, ktoré spolu strávime, sú silnou explóziou Božskej ženskej energie, ktorá ti pomôže integrovať všetky neuveriteľné premeny, ktoré zažiješ a nanovo vytvoríš.

 Budeš odchádzať s vedomím, že neexistuje absolútne nič, čo by stálo medzi tebou a najvyššou víziou a poslaním tvojho života.

ČO MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ, KEĎ VSTÚPIŠ DO MASTERMINDU?

Sedem týždňov je relatívne krátka doba, a predsa sa za správnych podmienok môže veľmi rýchlo udiať životný rast a zmena.

Mastermind sa ukázal ako neuveriteľne silný priestor, ktorý udržiava dokonalú frekvenciu pre rýchly rast a zmenu.

Hoci počas týchto 7 týždňov privítame rýchle a hmatateľné finančné víťazstvá, to, čo sa počas tohto Mastermindu udeje, bude oveľa, oveľa viac. Tu sú niektoré z premien, ktorými prešli Lenkini klienti Mastermindu počas poslednej skupiny:

Uvedomenie si a prelomenie vzorca nadmerného dávania, ktorý držal klientku ako rukojemníčku v jej podnikaní viac ako desať rokov, a tým vytvorila oveľa viac slobody a radosti v jej podnikaní a živote.

Vstup do novej úrovne kreativity, “stiahnutie” celej knihy za jeden večer (bude publikovaná neskôr v tomto roku).

Predaj prvého programu za 50 tisíc dolárov.

Pocta žene, ktorá stojí za silným podnikaním vnárajúcim sa do najhlbších úrovní sebaprijatia a sebalásky.

Prilákanie si do života partnera, ktorý je v súlade s dušou.

Zbúranie časovej priamky a vytvorenie príjmov z predaja vo výške viac ako 50 tisíc libier v priebehu jedného dňa, čo by predtým trvalo niekoľko mesiacov.

Po mnohých mesiacoch útlmu opäť získanie lásky a vášne pre svoje podnikanie.

Prilákanie viac ako 600 účastníkov kurzu v priebehu 24 hodín.

Prelomenie neužitočných vzorcov spoluzávislosti a plné vstúpenie do suverenity svojho života a podnikania.

Využitie a aktivácia potenciálu, o ktorom nikdy netušili, že ho majú.

Premena štandardných 3-7 tisíc libier mesačne na 100 tisíc libier v príjmoch z predaja za 2 mesiace.

Hoci je skúsenosť a cesta každej ženy v rámci Mastermindu jedinečná, môžeš očakávať, že sa otvoríš väčšej finančnej, duchovnej a emocionálnej hojnosti ako kedykoľvek predtým a využiješ silu tohto otvorenia v nasledujúcich rokoch.

CELÁ TÁTO SKÚSENOSŤ BOLA PRE MŇA ÚŽASNÁ.

“Priestor, ktorý Lenka pre ľudí vo svojom Masterminde vytvorila, je veľmi mocný. Celá táto skúsenosť bola pre mňa úžasná. Mastermind sedenia mi odpovedali na otázky, o ktorých som ani nevedela, že ich mám, bolo to magické spoluvytváranie, ktoré mi dalo veľa poznatkov. Uvedomila som si vzorce, ktoré mi už neslúžia, ani mojim klientom, ani môjmu biznisu, a odstránila som ich. Naplno som vstúpila do úlohy CEO svojho biznisu a aj života.

Retreat mi úplne vyrazil dych. Nikdy predtým som nič podobné nezažila.”

Paulina Stankiewicz

Tento Mastermind je posvätný energetický priestor, kde budem osobne držať tvoju energiu, aby sa zbúrala tvoja časová priamka a stelesnila si neobmedzenú slobodu, tvorivú silu, sebavyjadrenie, šialené bohatstvo a vplyv, pre ktorý si sa narodila. Ideš do toho?

Investícia: £21 000Add a Tooltip Text

Máš nejaké otázky?
Opýtaj sa ma priamo na Instagrame alebo vo Facebook Messengeri.

VYHLÁSENIE: Obsah tejto stránky a Programov, Produktov, Služieb a Materiálov programu slúži len na vzdelávacie účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v Programe, Produktoch, Službách a Materiáloch programu, nemá slúžiť, ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Nenahrádza ani terapiu.

Ak máš obavy o svoje zdravie, my vždy odporúčame vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.

© 2023 Lenka Lutonska.  Všetky práva vyhradené.