Miesto, pre ženské spolutvorenie a exponenciálny rast

Ty vieš, aké to je, keď inšpirácia “zhora” zaklopká na bránu tvojej tvorivosti a tvoje srdce sa rozbehne ako o závod. Každá bunka tvojho tela vibruje, až kým tej myšlienke nevdýchneš život.

Presne toto som pocítila vo chvíli, keď sa mi zjavil Kruh Rapídneho Rastu.

Idea vo svojej najčistejšej forme je otvoriť energetický priestor (kruh) pre ženy, ktoré sú hlboko zasvätené napĺňaniu svojho najvyššieho potenciálu v podnikaní, lídrovstve a v živote, a

vytvoriť vplyvný priestor, kde môžeš:

nadobudnúť oveľa hlbšie porozumenie a intenzívnejšie precítiť skutočnú podstatu svojho tvorivého potenciálu.

zažívať vnútorné naplnenie, úspech, hojnosť klientov a všetkých tých nádherných vecí a predstáv, po ktorých tak veľmi túžiš.

bez obáv precítiť a manifestovať svoju plnú tvorivú silu.

v bezpečí otvárať citlivé témy, ktoré sú pre teba výzvou a nechať sa cez ne intuitívne previesť.

začať tvoriť z vnútra a tvoriť rapídny rast v podnikaní a ďalších oblastiach života.

rozšíriť svoje vedomie a spoznať, ako pôsobí energia v biznise, vzťahoch, úspechu a financiách, a využiť toto nové vedomie na nadobudnutie toho, po čom túžiš.

aktivovať tie aspekty tvojej energie, ktoré v tebe driemu a potrebuješ ich prebudiť, aby si mohla naplniť svoj potenciál v biznise a živote.

Akonáhle vstúpiš do tohto Kruhu, do tejto energie rapídneho rastu a výnimočných kvantových zmien, začneš spoluvytvárať s ďalšími odvážnymi ženami presne to, čo je potrebné a nevyhnutné k dosiahnutiu svojich snov.

Kruh Rapídného Rastu sa nedá porovnať s ničím, čo som doteraz vytvorila.

Nie je o dlhodobej, viac mesačnej či ročnej spolupráci, (ktorá je mojím obľúbeným spôsobom vedenia a podporovania mojich klientov).

Zažiješ 3 skupinové stretnutia, trvajúce približne hodinu. Stretávať sa budeme každý druhý týždeň.

Ty sama si môžeš vybrať, či sa zúčastníš jedného, dvoch alebo všetkých troch stretnutí.

Nie je to o vysokej investícii do seba samej, či už finančnej alebo časovej.

Kruh Rapídneho Rastu vznikol pre všetky ženy, ktoré sú nekompromisne odhodlané expandovať svoj život, tvorbu a podnikanie bez ohľadu na to, v ktorej etape svojej cesty sa nachádzajú.

Budeme pracovať v kolektívnej energii, ktorú spolu-vytvoria všetky ženy, ktoré sa rozhodnú vstúpiť do tohto Kruhu. A táto spolupráca pritiahne presne to, čo je potrebné pre tvoj rast a expanziu.

Každé spoločné stretnutie začneme prípravou a naladením sa na rapídny rast v spolu-tvorení.  A z tohto priestoru namiešame jedinečnú zmes kolektívneho koučovania, intuitívneho vedenia, energetického rozpoznávania a aktivácií.

Po každom stretnutí začneš (vedome aj podvedome) integrovať rapídny rast a energetické posuny, ktoré sa aktivovali počas Kruhu na bunkovej úrovni a zhmotňovať ich vo svojom živote a biznise.

K záznamom z jednotlivých sedení budeš mať neobmedzený prístup. Ak sa nebudeš môcť zúčastniť naživo, je to v poriadku. Môžeš si pozrieť záznam, v ktorom objavíš benefity pre seba. V tomto prípade ti odporúčam prepojiť sa so svojím zámerom byť súčasťou Kruhu ešte pred tým, než sa rozhodneš zaplatiť či pozerať jednotlivé záznamy zo stretnutí.

Všetko je vo všetkom

Kruh Rapídneho Rastu je priestor, v ktorom nájdeš podporu, aby si sa stala “Energetickou Inžinierkou” ktorá napĺňa svoj najvyšší účel a misiu vo svojom živote a podnikaní.

Cítiš tú vibráciu?Si pripravená na kvantový skok vo svojom živote?

Vyber si svoj vlastný spôsob zapojenia sa do Kruhu Rapídneho Rastu.

1. Stretnutie – Kruh Rapídneho Rastu

Diskusné body:

– Limitujúce presevedčenia, že nie sme dosť dobrí
– Pocit, že nám ešte stále niečo chýba
– Ako prekonať pocit nedostatku času a energie
– Ako prestať dokazovať svoju hodnotu
– Ako pracovať so správnymi klientmi

A ešte aj iné!

Investícia: 57€

2. Stretnutie – Kruh Rapídneho Rastu

Diskusné body:

– Ako zdvojnásobiť svoje ceny
– Neistota, keď ukončím pracú so stálym klientom
– Strach vstúpiť do nového
– Pocit, ze niečo nove prichádza ale vnútorne ja s tým ešte nevie stotožniť
– Ako si udržať svoj biznis v rovnováhe

 

A ešte aj iné!

Investícia: 57€

3. Stretnutie – Kruh Rapídneho Rastu

Diskusné body:

Ako písanie na sociálnych sietiach sa cíti ako mužská energia s ktorou sa je ťažko stotožniť, hlavne keď chceme robiť veci s ľahkosťou
Ako nedovoliť okolnostiam aby nás ovplyvnili keď povieme áno hoci chceme povedať nie

 

A ešte aj iné!

Investícia: 57€

Všetky tri stretnutia Kruhu Rapídneho Rastu

Alebo sa pripoj ku všetkým trom stretnutiam v Kruhu Rapídneho Rastu a získaj prístup k záznamom s 13% zľavou.

Investícia za všetky tri stretnutia: 149€

Tvoje otázočky nájdeš zodpovedané tu:

Ako sa pripraviť na stretnutia Kruhu Rapídneho Rastu?

Stanov si zámer pre každé sedenie Kruhu Rapídneho Rastu. Čo by si chcela získať a s čím by si chcela odísť? Na aké otázky by si chcela odpoveď? Ak nedostaneš odpovede na tieto otázky priamo, dostaneš ich nepriamo prostredníctvom iných. 

Prípadne môžeš prísť s otvorenou mysľou a s vedomím, že dostaneš presne to, čo je pre teba v tejto chvíli vhodné, za účelom tvojho rapídneho rastu ako ženy, tvorkyne a podnikateľky.

Koľko osobného koučingu dostanem od Lenky v rámci Kruhu?

Kruh Rapídneho Rastu bude obsahovať kolektívny koučing, nie osobný. Lenka bude na obrazovke intuitívne vyvolávať z prítomných žien. Tie budú hlasom kolektívu, prostredníctvom ktorého Lenka pomôže posunúť / aktivovať posun všetkých zapojených do Kruhu. 

Vedz, že ak ťa Kruh Rapídneho Rastu zavolá a ty vstúpiš, každé slovo vyslovené počas týchto skupinových sedení je určené tebe. Nebola by si schopná nájsť si k nemu cestu, ak by si sa k nemu energeticky dokonale nehodila. Niekedy sa ti môže zdať, že konkrétna preberaná téma nie je pre teba. No, si tam, aby si zistila, že to je presne to, čo si práve teraz potrebovala počuť / do čoho si si potrebovala nahliadnuť.

Je Lenka k dispozícii pre koučovanie 1-2-1?

Hoci Lenka zriedka ponúka koučovanie 1-2-1, existujú dva spôsoby, ako s ňou pracovať veľmi cielene a mimoriadne účinne: 

Žena Zázrakov – 12-mesačný skupinový mentoringový program 

Mastermind – intímny skupinový koučing (ktorý zahŕňa 1-2-1 stretnutia s Lenkou) – začína 2024 – pridaj sa na náš waitlist.

Ak máš záujem alebo by si sa chcela porozprávať o niektorom z dvoch spôsobov práce s Lenkou, napíš nám na ahoj@lenkalutonska.sk.

VYHLÁSENIE: Obsah tejto stránky a Programov, Produktov, Služieb a Materiálov programu slúži len na vzdelávacie účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v Programe, Produktoch, Službách a Materiáloch programu, nemá slúžiť, ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Nenahrádza ani terapiu.

Ak máš obavy o svoje zdravie, my vždy odporúčame vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.

2023 © Všetky práva vyhradené - Advantage Companies Ltd T/A Lenka Lutonska