Ďakujem za tvoj nákup. Predtým než dokončíš svoju objednávku, ešte mám pre teba jednu špeciálnu ponuku ktorú si môžeš pozrieť nižšie.

Alchymia Zazrakov logo

Aktivuj svoje Magické Archetypy a otvor dvere masívnej hojnosti peňazí, lásky a slobody.

Získaj doživotný prístup len za €99

Alchymia Zazrakov logo

Aktivuj svoje Magické Archetypy a otvor dvere masívnej hojnosti peňazí, lásky a slobody.

Získaj doživotný prístup len za €99

S Lenkou Lutonskou, autorkou Bestselleru Energetic Marketing.

Drahá Vizionárka, Tvorkyňa, Iniciátorka,

Verím, že si odjakživa túžila naplniť svoje poslanie to, pre, ktoré si prišla na tento svet.

Možno ťa pri tom život trochu skúšal, avšak ty si sa zakaždým vrátila späť do hry. Ešte silnejšia. Ešte odhodlanejšia. Ešte múdrejšia.

Nikdy si nestratila nádej, že to dokážeš. Pretože vzdávanie sa nie je súčasťou tvojej DNA.

Pretože si vždy hlboko vnútri cítila, že naplnený život, bohatstvo, láska a sloboda sú tvojím životným PRÁVOM.

Možno máš stále pred očami víziu aké by to bolo:

Každý deň zažívať pocit hlbokého úprimného šťastia. A z priestoru tejto prekrásnej emócie manifestovať život plný lásky, slobody a zázrakov. Pre seba, svojich blízkych a zástupy ľudí, ktorých ovplyvníš na svojej ceste.

Prestať sa drieť ako kôň a namiesto toho sa uvoľniť do kreatívneho procesu a pracovať iba zlomok času. A tvoje príjmy sa napriek tomu násobia a násobia a násobia… A násobia.

Získať alebo ešte prehĺbiť spojenie s láskou tvojho života. Zamilovať sa do toho istého človeka po druhýkrát. A popri tom i sama do seba.

Pozrieť sa do zrkadla a namiesto povrchných nedostatkov vidieť vo svojich očiach statočnosť, krásu a silu nekonečného tvorcu, ktorý v tebe sídli.

Zreteľne počuť hlas svojej intuície, ktorá ti dáva jasné inštrukcie a neustále ťa vedie k magickým synchronicitám.

Možno sa však teraz, po rokoch úprimnej snahy, vyhrnutých rukávov a investovaných tisícoch nervózne vo svojom vnútri pýtaš…

Sakra, ale ako?

Skúšala si si stanovovať ciele, no zakrátko sa dostavili výčitky, že sa k svojej predstave približuješ akosi pomaly. A tvoja nástenka vízii ťa začala akurát tak… nasie*ať.

Tak si si povedala, že budeš žiť v prítomnom okamihu, meditovať, naladíš sa pozitívne a necháš veci plynúť. No plynutie sa postupne premenilo na apatiu. A tá na vyhasnutie.

Po čase si opäť pocítila spaľujúcu túžbu manifestovať. Tentokrát si sa zamerala na proces. Vytvorila si si pevnú rutinu, nové návyky, vstávala si o piatej ráno a pustila sa do toho. A vydržalo ti to presne dva dni.

Medzitým si možno narazila na ezoterickejšie cestičky a okúsila si reiki, hypnózu či regresnú terapiu. Vložila si všetku nádej do toho, že ak vytrhneš svoje bloky aj s koreňmi, cesta sa pred tebou otvorí sama.

Skrátka… vyskúšala si VŠETKO.

A aj keď každá technika mala niečo do seba…

Po toľkej vloženej energii si možno dúfala, že dnes bude tvoj život vyzerať trochu inak.

Ak je to tak, vedz, že to nie je tvoja vina.

Vo väčšine techník osobnostného rozvoja chýba jeden kľúčový energetický princíp, o ktorom takmer nikto nehovorí.

Dôležitý kúsok skladačky, bez ktorého sa nikdy nemôže odohrať skutočná hlboká transformácia.

O chvíľu ti o ňom poviem viac, no najprv…

Ahoj!

Som Lenka Lutonská

autorka bestselleru Energetic Marketing. Okrem toho som mamou troch nádherných chlapcov. A manželkou môjho skvelého muža.

Slovami mojich klientiek taktiež „priekopníčka energetického podnikania“.

Mojím poslaním je šíriť toto know-how medzi ženami, ktoré sa rozhodli prelomiť zastaralé paradigmy úspechu a cítia volanie vytvoriť vo svojom živote masívnu hojnosť: finančnú, emocionálnu i duševnú

Svoj život som zasvätila hľadaniu a učeniu energetických princípov, ktoré dokážu aktivovať náš plný potenciál – v biznise i ostatných oblastiach života.

A ten najdôležitejší z princípov teraz odhalím aj TEBE.

Ahoj!

Som Lenka Lutonská

autorka bestselleru Energetic Marketing. Okrem toho som mamou troch nádherných chlapcov. A manželkou môjho skvelého muža.

Slovami mojich klientiek taktiež „priekopníčka energetického podnikania“.

Mojím poslaním je šíriť toto know-how medzi ženami, ktoré sa rozhodli prelomiť zastaralé paradigmy úspechu a cítia volanie vytvoriť vo svojom živote masívnu hojnosť: finančnú, emocionálnu i duševnú

Svoj život som zasvätila hľadaniu a učeniu energetických princípov, ktoré dokážu aktivovať náš plný potenciál – v biznise i ostatných oblastiach života.

A ten najdôležitejší z princípov teraz odhalím aj TEBE.

Čo je teda tou tajnou ingredienciou, ktorá ti umožní dosiahnuť to po čom túžiš?

Je to…

Tramtadadá…

Alebo inými slovami: SYNERGIA tvojho nižšieho a vyššieho JA.

Vysvetlím ti, čo mám na mysli. Väčšina techník berie do úvahy iba jednu časť tvojho JA. Buď sú to princípy zamerané na víziu budúcnosti, ktoré ťa podnecujú stanovovať ciele, plánovať a konať = tvoje vyššie JA.
Alebo na druhej strane nástroje zamerané na vyliečenie minulosti a prácu s bolesťou, blokmi a tieňmi = tvoje nižšie JA. Niektoré učenia síce berú do úvahy oba aspekty, zatiaľ som sa nestretla s tým, že by ich vedeli efektívne prepojiť.

Tebe sa však práve teraz otvára príležitosť spoznať unikátny princíp energetickej synergie, vďaka ktorej:

Rozpoznáš kľúčové archetypy svojho vyššieho ja a nižšieho ja.

Porozumieš ich pôsobeniu v tvojom každodennom živote.

Zistíš, prečo sa ti doteraz nedarilo podľa tvojich predstáv.

Nastolíš rovnováhu medzi tvojim vyšším a nižším ja.

Objavíš tajomstvo, ako dokážeš vo svojom živote manifestovať zázraky.

Jednoducho začneš žiť a tvoriť s celkom novej energetickej úrovne.

Ako to môžem vedie?

Pretože sa to podarilo už tisíckam žien, ktoré absolvovali Alchýmiu zázrakov!

Čo o tom hovoria tí, čo už prešli Alchýmiou Zázrakov…

Alchymia Zazrakov logo
Transformačný online kurz, v ktorom objavíš najvyššie volanie tvojej duše a začneš napĺňať svoje poslanie, to prečo si prišla na tento svet prirodzene a s ľahkosťou.

Prostredníctvom tohto energetického princípu tak aktivuješ masívnu hojnosť peňazí, lásky, slobody a zázrakov vo svojom živote.

Chcem ťa však varovať!

Alchýmia zázrakov nie je magická formulka, vďaka ktorej zmeníš svoj život o 180 stupňov z večera do rána.

Je to fyzikálny princíp, ktorý funguje podľa nemenných zákonov vesmíru, kde si každá transformácia vyžaduje svoj čas a energiu.

Čo ti viem zaručiť, je, že ak začneš používať princípy, ktoré sa v kurze dozvieš, v tvojom živote sa začnú diať menšie či väčšie zázraky v závislosti od tvojho vyžarovania.

Tvoj život sa zmení v súlade s tým, čo je pre teba najlepšie. Môže ťa to prekvapiť a často sa stáva, že to tvoja logická myseľ z počiatku odmieta.

Celý proces si vyžaduje tvoju dôveru a odvahu otvoriť sa novému a nepoznanému.

Ako to bude celé prebiehať?

Alchýmia zázrakov pozostáva z 5 samostatných lekcii a bonusových vysielaní.

Časť 1:

ZOBUĎ SVOJU ŽENU ZÁZRAKOV

Žena Zázrakov v tebe odjakživa prebývala a skrz tvoju intuíciu odvážne šepkala: “Poď. Zaslúžiš si viac. Si predurčená na VIAC.”

V tejto prvej časti kurzu – Alchýmia Zázrakov – túto ženu, tento aspekt tvojej energie – zobudíme. A tým zobudíme aj tvoj plný potenciál a tvoju silu na to, aby si ho naplno zmaterializovala.

Táto časť ti pomôže zodpovedať otázky ako:

 • Prečo sa ti darí v niektorých oblastiach života, ale nie v tých, na ktorých ti záleží najviac (a ako to zmeniť);
 • Ako pracovať menej a zarábať viac (a že je to tvoje životné právo);
 • Ako môžeš preladiť svoje fungovanie z Ega Ja na Vyššie Ja, tak aby ti tvoja intuícia neustále ukazovala najbližší správny krok;
 • Ako pracovať so Ženou Zázrakov (jeden z magických archetypov našej energie) a obohatiť si život o viac ľahkosti, šťastia a hojnosti.

Časť 2:

OTROKYŇA, KRÁĽOVNÁ A KOPEC PEŇAZÍ

V druhej časti sa zoznámiš so svojou vnútornou Otrokyňou – je to náš energetický archetyp, časť našej osobnosti, ktorá obetuje svoju hodnotu na to, aby získala pocit istoty. Lenže takto prichádzame o šťastie, naplnenosť a naše možnosti sú neuveriteľne obmedzené.

Naučíš sa s týmto archetypom pracovať a zalchymizovať ho tak, aby sa prebudila tvoja vnútorná Kráľovná. Keď sa to stane, získaš oveľa vyššie štandardy pre svoj život a prácu – a tvoj vnútorný vesmír nebude môcť inak, než sa tomu prispôsobiť.

Táto časť ti pomôže zodpovedať otázky ako:

 • Prečo musíš často doslova makať a drieť, aby si si vytvorila aspoň aký-taký úspech, a ako to zmeniť? 
 • Kde presne meníš svoju sebahodnotu za pocit bezpečia (a tak sa stále držíš na jednom mieste), a ako to zmeniť?
 • Aký je rozdiel medzi archetypom Otrokyňa vs. Kráľovná. A ktorý z nich, ak sa naň naladíš, ti prinesie šialene veľké peniaze.

Časť 3:

ALCHÝMIA ZÁZRAKOV – A AKO NA TO

Ako deti sme verili v zázraky. Naše myslenie bolo neobmedzené. No potom sme vyrástli a naučili sme sa, že musíme byť “realisti”.

V tejto časti kurzu to zmeníme – a pripravíš sa na vytváranie obrovských zmien a rastu vo svojom živote i v kariére. Naučíš sa alchymizovať akúkoľvek formu nedostatku na hojnosť.

Táto časť ti pomôže zodpovedať otázky ako:

 • Aký je rozdiel medzi povrchným „pozitívnym myslením“ a skutočnou energetickou prácou, vďaka ktorej premeníš na zlato všetko, čoho sa dotkneš;
 • Čo sú tvoje tiene, ako ich v sebe objaviť a alchymizovať, aby ti prestali škodiť ale naopak – aby akcelerovali tvoj úspech;
 • Ako s ľahkosťou premeniť problém na požehnanie (dostaneš veľmi praktickú techniku, ktorú si zamiluješ).

Časť 4:

VNÚTORNÉ DIEŤA, OBEŤ A CESTA HRDINKY

V tejto časti sa oboznámiš so svojím vnútorným dieťaťom a vnútornou obeťou. Spoznáš, ako ťa doteraz limitovali v raste a ukážem ti, ako s nimi pracovať tak, aby v tom prestali.

Pretože keď vieš, ako pracovať s týmito archetypmi, objavíš svoj “Zlatý Tieň” – zdroj svojej najväčšej kreativity a riešenia aj na tie najkomplexnejšie problémy. Je to zdroj tvojho najvyššieho potenciálu.

Táto časť ti ukáže:

 • Úplne nový pohľad na to, čo je strach – a ako premeniť energiu strachu tak, aby si z nej benefitovala;
 • Ako pracovať s pocitmi neférovosti a smútku tak, aby ti všetko išlo oveľa ľahšie;
 • Ako zobudiť tú svoju najväčšiu kreativitu, ktorá ti pomôže v každej sfére života.

Časť 5:

VYTVÁRANIE KVANTOVÝCH SKOKOV

Prečo by si mala chodiť, keď môžeš letieť?

Prečo by si mala vytvoriť postupné zmeny, keď môžeš vytvoriť okamžité kvantové skoky?

V tejto integračnej časti sa pripravíš na to, aby sa kvantové skoky stali tvojou každodennou súčasťou. Aktivuješ svoju schopnosť vytvoriť obrovský posun v čomkoľvek, čo si zaumieniš – a to za extrémne krátky čas.

Alchýmia Zázrakov ti dá dar pre zvyšok tvojho života – dar kreatívne snívať a tvoriť – a zhmotňovať tieto sny do reality. A v tomto procese rozpúšťať všetky ilúzie strachu a prekážok.

Ak ťa alchýmia tvorby zázrakov nadchýňa tak ako mňa,
možno sa práve v tomto bode pýtaš:

„Koľko ma to bude stáť?“

V tomto kurze nájdeš niektoré energetické princípy, ktoré mne i mojim klientkam zarobili MILIÓNY.

Aká je podľa Teba hodnota know-how, ktoré ti vydláždi cestu k päť… šesť… sedemciferným sumám na tvojom účte? (A to nespomínam, že peniaze sú iba jednou z mnohých oblastí, ktoré Alchýmia zázraku transformuje.)

Anglickú verziu Alchýmie zázrakov som pred časom otvorila pre svoju medzinárodnú komunitu žien za 555 EUR (a to bola skutočne mini-investícia v porovnaní s tým, aká hojnosť začala počas kurzu prúdiť do ich života).

Investícia

€99

Ku kurzu dostaneš doživotný prístup

Najčastejšie kladené otázky

Ako tento kurz prebieha?

Kurz má mať 5 častí. Každá časť približne trvá 90 minút.

Obsah vysielania pozostáva:

– hovorené slovo, kde ti predstavím hlboké energetické techniky a nástroje na tvorbu zázrakov v každej oblasti života, 

– aktivačná časť, v ktorej prebudíme doteraz spiace časti tvojho vedomia, priamo zodpovedné za aktiváciu hojnosti.

Ako dlho mám ku záznamom prístup?

Ku záznamom máš doživotný prístup.

Je kurz pre mňa aj v prípade, že nemám vlastný biznis?

Samozrejme. Alchýmiu Zázrakov je možné aplikovať, ako na biznis, tak aj na financie, vzťahy, zdravie a ostatné oblasti života, v ktorých chceš manifestovať zázraky.

Ženy, ktoré už prešli Alchýmia Zázrakov zažili obrovské zmeny, ako v živote tak aj v práci, vo vzťahoch, tie, ktoré podnikajú, aj v biznise.  

Čo sa stane, keď sa do kurzu prihlásim?

Po prihlásení do kurzu môžeš očakávať uvítací email, v ktorom nájdeš všetky potrebné informácie. Ak email nedorazí ani do 20 minút, napíš nám, prosím, na ahoj@lenkalutonska.sk a my sa o to okamžite postaráme.

VYHLÁSENIE: Obsah tejto stránky a Programov, Produktov, Služieb a Materiálov programu slúži len na vzdelávacie účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v Programe, Produktoch, Službách a Materiáloch programu, nemá slúžiť, ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Nenahrádza ani terapiu.

Ak máš obavy o svoje zdravie, my vždy odporúčame vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.

2023 © Všetky práva vyhradené - Advantage Companies Ltd T/A Lenka Lutonska