Staň sa Ambasádorkou Lenky Lutonskej a zarábaj!

Ahoj! Teší ma, že máš záujem sa stať Ambasádorkou produktov, ktorým veríš a ktoré dokázali priniesť transformačnú zmenu aj do tvojho života. V túto chvíľu je táto príležitosť stať sa Ambasádorkou úzko vyhradená len pre vás, moje Ženy Zázrakov. Týmto sa vám chcem poďakovať za vašu priazeň a motivovať vás k inšpirácií ďalších žien.

Odpovedz na nasledujúce otázky do polnoci 12.októbra 2023.
V piatok 13.októbra podvečer Ti dá môj tím vedieť, či sme Ťa vybrali za Ambasádorku a dostaneš detailné podmienky spolupráce.

V pondelok 16.októbra poobede prebehne úvodný tréning Ambasádoriek priamo so mnou.

Skôr, ako začneš vypĺňať otázky, Ťa chcem informovať o základných podmienkach:

  • si v programe Žena Zázrakov a si motivovaná hovoriť ďalším ženám o transformačných prínosoch mojich produktov (nie len o Žene Zázrakov),

  • vieš vystaviť faktúru za vyplatenú províziu z predaja (t.j. nemusíš byť SZČO, ani podnikateľka – stačí, ak vieš vystaviť faktúru cez niekoho v Tvojom okolí, kto je SZČO alebo má inú právnu formu podnikania),

  • odmena z predaja je 10% zo zaplatenej ceny bez DPH, vyplácaná do 60 dní od predaja, zvyčajne na konci nasledujúceho mesiaca – detailné podmienky dostaneš, ak si Ťa vyberieme, v pondelok 16.októbra.

Ak si si na všetky 3 body odpovedala ÁNO, pozývam Ťa mi dať o sebe vedieť: